Plzeň a okolí

Lenka Rabasová

Lenka je studentkou oboru Sociální práce na Vysoké škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Jejím cílem je pomáhat lidem, jak už tomu její obor napovídá. Je milá, empatická, vstřícná. Ráda Vám pomůže ohlídat vaše ratolesti, ať už jen odvést do školky nebo pár dní v týdnu dělat "tetu" na hlídání.


Terezie Milotová

Terezie bydlí v Plzni, třetím rokem studuje Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Tímto směrem se se vydala, protože má ráda děti a práce s nimi ji naplňuje. S hlídáním dětí má zkušenosti, kdy se starala o svého mladšího sourozence. Dále má zkušenosti s dětmi se specifickými poruchami učení, jak teoreticky ze školy, tak se s nimi setkala při praxích. O sobě by řekla, že je komunikativní, přátelská, zodpovědná a trpělivá. Nyní je časově flexibilní, záleží tedy na domluvě. Ráda by hlídala děti v Plzni.


Veronika Dudková

Veronice je 19 let. V září bude nastupovat do prvního ročníku právnické fakulty v Plzni. Od mala jezdila na dětský tábor, kde i loni dělala instruktorku. K dětem má velmi kladný vztah. Má menšího brášku, kterému je rok a půl, takže má zkušenost i s hlídáním opravdu malých dětí. Mezi její záliby patří jóga, zpěv a cestování. Ráda s dětmi bude dělat vše, co je potřeba, od doprovázení do školy a kroužku, po dělání úkolů, až po ukládání je k spánku. Hlavně je "ta zábavná teta," takže si s ní děti užijí spoustu legrace.