Lektoři on-line doučování

Nikol L.

Nikol je zakladatelkou BAVITETO, nyní doučuje pouze český jazyk a matematiku, ale maturovala také z ekonomiky a účetnictví. Především se zaměřuje na přijímací zkoušky a maturity. Ve volném čase ráda čte a věnuje se naší firmě.

Její motto: "Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."
— Arthur C. Clarke

DOUČUJE: český jazyk a matematiku


Kateřina S.

Kačka je mladá sebevědomá maminka, která miluje matematiku. Také doučuje chemii, fyziku, ekonomiku, účetnictví a spravuje naše stránky. Zároveň je důležitým článkem BAVITO.

Věří, že hlavní je důvěra v žáka a v jeho schopnosti.

DOUČUJE: matematiku, ekonomiku, účetnictví, fyziku a chemii


Lenka R.

Lenka je studentkou oboru Sociální práce na Vysoké škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Jejím cílem je pomáhat lidem, jak už tomu její obor napovídá. Ráda Vám pomůže s českým a anglickým jazykem.

Nikdy není pozdě na to, začít se učit a získávat nové vědomosti. 

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk (ZŠ)


Filip J.

Filip je absolvent gymnázia a studentem FIT VUT v Brně. Kromě matematiky se zabývá studentským výzkumem v oblasti síťových technologií. Doučuje matematiku, elektrotechniku, a různé odvětví IT.

Snaží se žákům látku podávat pochopitelně a jednoduché věci zbytečně nekomplikovat.

DOUČUJE: matematiku, elektrotechniku, informatiku, programování


Bc. Lenka R.

Lence je 22 let a je již čtvrtým rokem úspěšná studentka Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Studuje český jazyk a literaturu + základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání. Má velmi pozitivní vztah k dětem i adolescentům a s radostí předává své znalosti dál. Velice ráda a často cestuje, má tedy zkušenosti z praktických stáží i s doučováním dětí z bilingvních rodin. Díky intenzivnímu studiu angličtiny na gymnáziu a jejímu cestování nemá problém s doučováním angličtiny či němčiny.

Těší se na každého človíčka, se kterým bude pracovat.

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk


Mgr. Simona L.

Simona je absolventkou právnické fakulty s 5-ti letou praxí jako podnikový právník. Školila zaměstnance ale i management velkých společností. Doučuje všechny oblasti práva, ale zaměřuje se především na občanské a insolvenční práva.

Motto: "Když nemůžeš, tak přidej víc!"

DOUČUJE: právo, finanční gramotnost


Adéla B.

Adéla je milá, přátelská, má smysl pro humor. Velimi ji baví  matematika, doučuje ji jako dobrovolník v poradně skrze dobrovolnické centrum ADRA. Studuje obchodní akademii, hlavně kvůli matematice. Mezi její zájmy patří hra na lesní roh a různé kreativní tvoření. Ráda se učí novým věcem nebo rozvíjí v těch co již ovládá a ráda pracuje s dětmi.

Věří, že najde způsob, aby s ní děti, bavila matematika.

DOUČUJE: matematiku 


Gabriela F.

Gabča je studentkou pedagogické fakulty, která se věnuje učitelství 1. stupně ZŠ. Doučuje český jazyk a matematiku, ale po domluvě také ostatní předměty, které se vyučují od 1. do 5. třídy.

Stojí si za tím, že chyba je přítel a chybovat není ostuda. Z chyb se toho člověk naučí nejvíce.

DOUČUJE: všechny předměty pro 1. stupeň ZŠ, hlavně matematiku a český jazyk


Adam K.

Adam je studentem navazujícího magisterského studia na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Studuje obor Učitelství českého jazyka a literatury pro základní školy a Učitelství ruského jazyka pro základní školy. S doučováním má již zkušenosti – v rámci studia absolvoval praxi na základní škole a také doučoval individuálně. Pochází z Pardubic, ale momentálně žije v Brně. Ve svém volném čase hraje futsal, volejbal, čte knihy (nejčastěji českou nebo ruskou beletrii).

Rád Vám předá to nejlepší z obou předmětů.

DOUČUJE: český jazyk a ruský jazyk


Anna H.

Anička je absolventkou gymnázia, kde odmaturovala z ruského jazyka, českého jazyka, společenských věd a biologie. Nyní je studentkou 1. ročníku pedagogické fakulty v Českých Budějovicích, oboru tělesná výchova a přírodopis pro druhý stupeň ZŠ. Ruština a čeština ji baví a ráda by svoje znalosti předala dál.

Je názoru, že přijímačky a maturitu může zvládnout každý, jen je občas potřeba trocha procvičování a motivace. 

DOUČUJE: český jazyk, ruský jazyk (ZŠ)


Mgr. Mária S.

Mária je doktorandka matematiky s bohatými zkušenostmi v oblasti doučování středoškoláků i vysokoškoláků. Vystudovala statistiku a teď působí v oboru Teorie grafů. Více než 5 let vedla cvičení na univerzitě z různých matematických předmětů, což jí pomohlo rozšířit svůj pedagogický a matematický rozhled.

Bez ohledu na to, zda potřebujete pomoc s analýzou, algebrou, geometrií či jiným matematickým předmětem, je připravena Vám pomoci.

DOUČUJE: matematiku a statistiku pro SŠ a VŠ


Zuzana K.

Zuza je studentkou vysoké školy pedagogické. Studuje obor biologie/výchova ke zdraví. Věnuje se také němčině, kterou využívá i při práci v Německu. Není to dávno, co splnila maturitu z německého jazyka a je připravená pomoci se základy němčiny.

Věří, že každý si s ní najde cestu k němčině.

DOUČUJE: německý jazyk, český jazyk, biologii


Adéla M.

Áďa je čerstvou absolventkou Gymnázia F. M. Pelcla v Rychnově nad Kněžnou. Nejvíce ji baví jazyky, zejména ten francouzský a anglický. V rámci studia absolvovala měsíc na francouzské mezinárodní škole ve Štrasburku (Lycée International des Pontonniers), kde si zlepšila zejména své komunikační schopnosti ve francouzštině. Má certifikát B1 z francouzštiny a z angličtiny má Cambridge certificate úroveň C1, ale v rámci zkoušek na B2 (FCE).

Ráda Vám pomůže zábavnou formou s výukou francouzštiny i angličtiny.

DOUČUJE: francouzský jazyk, anglický jazyk, český jazyk a základy společenských věd


Bc. Veronika P.

Veronika je studentkou speciální pedagogiky. Doučuje angličtinu a všechny předměty na 1. stupni základní školy. Pomůže i s angličtinou na maturitu nebo přijímačky. Ráda připravuje zajímavé materiály a aktivity do učení. Ve volném čase ráda čte.

Věří, že existují různé cesty k učení, každé dítě musí objevit tu svou.

DOUČUJE: anglický jazyk, jakýkoliv předmět na 1. stupni


Hana M.

Hana je aktuálně studentkou 2. ročníku oboru Právo ve veřejné správě na Univerzitě Palackého v Olomouci. Středoškolské vzdělání získala na gymnáziu. Předměty, které doučuji, byly jejími maturitními a vždy ji při studiu bavily. Z anglického jazyka má také jazykový certifikát. Co se týče zkušeností s prací s dětmi, v sezónně učí na lyžích a na in-line bruslích. Ve volném čase se ráda věnuje sportu a hudbě.

Ráda komukoliv pomůže s pochopením různých předmětů.

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk, ZSV, ruský jazyk


Adam P.

Adamovi je 20 let a studuje první ročník programu Ekonomie a finance na Institutu ekonomických studií FSV UK. Miluje cestování, Apple zařízení a samozřejmě ekonomii a matiku. Zajímá se také dále o IT či politiku a veřejné dění. Doučuje již od třeťáku na gymplu zejména matiku na ZŠ, příprava na přijímačky na SŠ a matiku na SŠ, ale také fyziku na úrovni ZŠ či příprava na přijímačky na SŠ z ČJ.

Rád rozebírá matematické koncepty z různých úhlů a snaží se na ně nahlížet z praktického pohledu. 

DOUČUJE: matematiku, fyziku (ZŠ)


Aneta O.

Aneta po maturitě odcestovala jako au pair do zahraničí, kde používala a studovala anglický jazyk denně. Po návratu se rozhodla svou jazykovou schopnost ověřit mezinárodní jazykovou zkouškou Cambridge B2, kterou úspěšně složila koncem roku 2022. Aktuálně pracuje jako pracovník zahraničního a tuzemského obchodu pro společnost Jumping® Fitness.

Věří, že dokáže i vám ukázat, že angličtina může být zábavou.

DOUČUJE: anglický jazyk do úrovně B2


Agáta J.

Agáta chodila na Česko-španělské bilingvní šestileté studium v Českých Budějovicích. Je jí 19 let a nyní studuje na Jihočeské univerzitě obor Španělský jazyk a literatura. Ráda by pomáhala studentům základních škol s matematikou, češtinou či španělštinou.

Věří, že s ní bude žáky doučování bavit.

DOUČUJE: český jazyk, matematiku a španělský jazyk


Vendula S.

Vendula je vysokoškolskou studentkou Právnické fakulty Univerzity Palackého a vystudovala jazykové gymnázium Hladnov. Má velmi blízko k humanitním předmětům a jazykům, ve kterých s radostí pomůže studentům se zdokonalit a rozšířit své znalosti.

Věří, že dobré vzdělání je základem úspěšného života, ale hlavně zábavou.

DOUČUJE: matematiku, společenské vědy, dějepis, češtinu a angličtinu pro ZŠ


Klára S.

Klára je sedmnáctiletá studentka gymnázia a již druhým rokem si přivydělává formou práce s dětmi. Už od útlého věku závodně hraje volejbal a obecně ráda sportuje, takže působí jako instruktorka lyžování či na různých letních kempech pro děti. Ačkoliv studium směřuje spíše k přírodním vědám, baví ji i jazyky. Kromě angličtiny a němčiny, které denně používá, navštěvuj například kurzy španělštiny. 

S dětmi si umí užít spoustu legrace a věří, že společně výuku povedou efektivně hravou a zábavnou formou.

DOUČUJE: anglický jazyk, český jazyk, matematiku, němčinu a chemii


Marie Anežka M.

Marii je 18 let, studuje třetí ročník SOŠ. Je milá, snaží se být neustále pozitivní, usměvavá, nápomocná a je tak trošku workoholička. Minulý rok v říjnu chvilku pracovala ve školce jako učitelka angličtiny. Lidi jí říkají, že je hodně trpělivá a dokáže látku naučit tak, aby to žáka bavilo.

Je přesvědčená, že známky nejsou všechno.

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk, německý jazyk a dějepisKarolína M.

Karolína je Slovenka a je jí 24 let. Vystudovala obor Ochrana zvířat a welfare na Veterinární univerzitě v Brně. Ve volném čase se ráda věnuje dalšímu vzdělání ve svém oboru. Ráda cestuje, hraje hry a sportuje. Rozumí si s dětmi různého věku, ráda dětem pomáhá při učení a přípravě do školy.

Věří, že si s ní každý najde cestu ke slovenštině.

DOUČUJE: slovenský jazyk


Jaroslav W.

Jaroslav je studentem 3. ročníku Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci - obor Chemie. Předtím studoval totožný obor na SŠ logistiky a chemie. Pokud jde o zkušenosti s dětmi, v létě pracoval jako animátor na příměstských táborech a nyní vede vědecké kroužky. Ve volném čase jezdí rád na kole, hraje na klavír a chodí po horách.

Naučí Vás nejen chemii zajímavým způsobem.

DOUČUJE: matematiku, fyziku a chemii