Praha-lektoři

Praha

-český jazyk, německý jazyk, anglický jazyk, dějepis, chemie, matematika, fyzika, biologie, zeměpis, francouzský jazyk, po domluvě různé společenské vědy (především z oblasti ekonomie a práva)
Praha 1, 2, 3, 22, 11, 15, 10, 9 a 14 -matematika, informatika, elektronika a programování


Praha

-český jazyk, německý jazyk, anglický jazyk, dějepis, chemie, matematika, fyzika, biologie, zeměpis


Adam S

Adam je student VŠ Ambis (zaměření sportovní management). Má rád češtinu, angličtinu a zeměpis a ze všech těchto předmětů odmaturoval za výbornou. S doučováním češtiny má lehké zkušenosti. Ve volném čase rád sportuje, převážně hraje fotbal a miluje cestování. 

"Per aspera ad astra - přes překážky ke hvězdám."

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk a zeměpis


Anna R

Anna je studentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Má ráda angličtinu, němčinu i češtinu a s těmito předměty má i zkušenost s doučováním z loňského roku. Z angličtiny i němčiny má jazykové certifikáty, takže oba jazyky poměrně dobře ovládá. Doučovala také matematiku děti na základní škole a dějepis.

Věří, že učení může být zábava a že s dobrým přístupem se může každý naučit, co bude chtít ! 

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk, německý jazyk, matematiku pro ZŠ


Eduard T

Eduard se narodil a vyrostl v Praze, kde dodnes žije a studuje na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Působí již pátým rokem jako externí redaktor on-line magazínu o hodinkách, věnuje se copywritingu a žurnalismu. Ve volném čase se zajímá o zmíněné hodinky, hraje na klavír a tenis, cestuje a sleduje politiku a veřejné dění. Má certifikát z anglického jazyka (CPE - C2) a z francouzštiny má úroveň B2

Nejdůležitější je pro něj osobní přístup.

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk, francouzský jazyk, dějepis, zeměpis a po domluvě různé společenské vědy (především z oblasti ekonomie a práva)


Marie Anežka M

Mari je 18 let, studuje čtvrtý ročník SOŠ. Je milá, snaží se být neustále pozitivní, usměvavá, nápomocná a je tak trošku workoholička. Minulý rok v říjnu chvilku pracovala ve školce jako učitelka angličtiny. Lidi jí říkají, že je hodně trpělivá a dokáže látku naučit tak, aby to žáka bavilo.

Je přesvědčená, že známky nejsou všechno.

DOUČUJE: český jazyk, anglický jazyk, německý jazyk a dějepis


Dominika Z

Dominika studuje na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Už dříve vynikala především v matematice, českém jazyce a biologii. Češtinu a matematiku doučovala svoje spolužáky na základní škole a znovu se k tomu vrátila na té vysoké. 

Doufá, že ve Vás najde nadšení pro jakýkoliv předmět.

DOUČUJE: český jazyk, matematiku a biologii


Václav Š 

Vaškovi je 24 let, studuje program Jaderná a částicová fyzika na MFF UK zejména neutrinovou fyziku. Soukromě doučuje matematiku a fyziku s přestávkami již 7 let převážně středoškoláky. Tyto obory dokáže propojit pro hlubší porozumění a intuitivní chápání pojmů a zákonů.

 "If you hate physics, it's because you had very bad teacher." Walter Lewin 

DOUČUJE: matematiku a fyziku


Anežka P

Anežka absolvovala Střední průmyslovou školu chemickou v Pardubicích obor Forenzní technika a expertíza. Odmaturovala z matematiky, českého jazyka, kriminalistiky, práva, analytické a forenzní chemie. Nyní studuje druhým rokem na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze obor Analytická chemie. Ve volném čase ráda hraje volejbal a ačkoliv to na slečnu moc nesedí, miluje jízdu na motorce.

Věří, že se správným přístupem a pozitivní náladou se dá dokázat i nemožné

DOUČUJE: matematiku, chemické výpočty a chemii obecně


Praha 1, 2, 3, 22, 11, 15, 10, 9 a 14 

-matematika, informatika, elektronika a programování


Filip J

Filip je absolvent gymnázia a studentem FIT VUT v Brně. Kromě matematiky se zabývá studentským výzkumem v oblasti síťových technologií. Doučuje matematiku, elektrotechniku, a různé odvětví IT.

Snaží se žákům látku podávat pochopitelně a jednoduché věci zbytečně nekomplikovat.

DOUČUJE: matematiku, elektrotechniku, informatiku, programování