Jihomoravský kraj-lektoři

Blansko

-jakýkoliv předmět na 1. stupni


Gabriela F.

Gabča je studentkou pedagogické fakulty, která se věnuje učitelství 1. stupně ZŠ. Doučuje český jazyk a matematiku, ale po domluvě také ostatní předměty, které se vyučují od 1. do 5. třídy.

Stojí si za tím, že chyba je přítel a chybovat není ostuda. Z chyb se toho člověk naučí nejvíce.

DOUČUJE: všechny předměty pro 1. stupeň ZŠ, hlavně matematiku a český jazyk


Brno

- německý jazyk, český jazyk, ZSV


Adam K

Adam je studentem navazujícího magisterského studia na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Studuje obor Učitelství českého jazyka a literatury pro základní školy a Učitelství ruského jazyka pro základní školy. S doučováním má již zkušenosti – v rámci studia absolvoval praxi na základní škole a také doučoval individuálně. Pochází z Pardubic, ale momentálně žije v Brně. Ve svém volném čase hraje futsal, volejbal, čte knihy (nejčastěji českou nebo ruskou beletrii).

Rád Vám předá to nejlepší z obou předmětů.

DOUČUJE: český jazyk a ruský jazyk


Ludmila E.

Ludmila studuje pedagogickou fakultu na MUNI, kde se zaměřuje na německý jazyk a základy společenských věd. Je hrdou absolventkou bilingvního gymnázia a pyšní se certifikátem C1 z němčiny. Ve volném čase se věnuje kreslení, tvoření a vyrábění. Kromě německého jazyka je ochotná pomoci i s češtinou na přijímací zkoušky a psychologií, sociologií a filosofií do ZSV. 

Věří, že si s ní každý němčinu zamiluje.

DOUČUJE: německý jazyk, český jazyk, vybrané oblasti ZSV