Lektoři kroužků

Simona Č.

Simoně je 20 let a je studentkou vysoké školy pedagogické s hlavním oborem tělesná výchova a sport. Její životní vášní je sport a to už od mladého věku. Věnovala se různým sportům jako je atletika, gymnastika, lyžování, ale také plavání. Ráda předává svou vášeň do sportu další generaci.


Angel Michaela H.

Angel je 21 let. Od mala se věnuje různým sportům. Jako je například gymnastika, plavání, tancování, kolektivní sporty a mnoho dalších. Vystudovala pedagogické lyceum se zaměřením na tělesnou výchovu. Teď studuje předškolní a mimoškolní pedagogiku.


Anna M.

Anička je studentkou pedagogické fakulty s hlavním oborem hudební výchova. Hudba je odmalička její vášní. Zpívá, hraje na klavír, ukulele, flétnu a moc ráda všechno co umí předávám dětem.
Jako malá prošla spoustou kroužků (ať už to byl dramaťák, loutky, sbor, zpěv, klavír, balet nebo street dance) a tak si myslí, že může Vaše děti zaujmout také netradičními hrami a hromadou nápadů, které spolu můžou realizovat při jednotlivých kroužcích. 


Kristýna N. B.

Kristýna je 25letá umělkyně žijící v Plzni, původem z Prahy. Má za sebou osmiletou plaveckou kariéru. V současnosti se věnuje studiu malby na FDULS. Ráda cestuje a objevuje nové kultury a inspiraci pro svou tvorbu. Měla  možnost pracovat jako plavecký rozhodčí a asistentka v plaveckém oddílu v Praze, což ji přineslo cenné zkušenosti v oblasti sportu a vedení mladých talentů.


Nikola T.

Nikola má vystudovaný obor sociální služby a nyní studuje diplomovaného nutričních terapeuta na zdravotnické škole v Plzni. Na střední škole získala největší zkušenost ohledně edukace a výchovy dětí na praxi v mateřské škole. Také má mladší sestru, se kterou dříve trávila všechen volný čas. Nyní se ve volném čase věnuje nejvíce škole, kreslení a vaření. Také ráda chodí na dlouhé procházky. Bude ji ctí naučit Vaše dětičky novým věcem nebo prohloubit jejich nadání a činnosti které je baví.


Johana P.

Pro Johanu je od dětství sport součástí jejího života. Vystudovala Pedagogické lyceum na SOŠ prof. Švejcara v Plzni a nadále absolvovala obor Tělesná výchova pro střední školy na Univerzitě Karlově v Praze. Ráda vaše děti provede sportem hravým způsobem, aby odcházely spokojeni a s radostí z pohybu. 


Adriana H.

Adri vystudovala  Střední pedagogickou školu v Karlových Varech, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. V současné době studuje třetím rokem hudbu a český jazyk na Fakultě pedagogické na Západočeské univerzitě v Plzni. V rámci studia má za sebou i čtyřletou praxi v mateřské škole a ve školní družině. Již 14 let sólově i sborově zpívá, 6 let hraje na klavír a hudba ji provází celý její život. Také třetím rokem jezdí na tábory jako vedoucí a moc ji to baví. Celkově ráda tráví čas s dětmi, zkouší nové věci a poznávám nové lidi. Moc se těší na každého z Vás a doufá, že si společně užijete spoustu zábavy.  


Lukáš R.

Lukáš je studentem FF ZČU v Plzni, jako zaměření si vybral učitelství, což je práce, kterou by chtěl v budoucnu vykonávat. Už odmalička se věnuje různým sportům, ať už to byly míčové hry nebo aikido, kterému se věnuje nejdéle, a které mu toho dalo nejvíce. 


Veronika J.

Veronice je 19 let. Má vystudovanou školu zaměřenou na ekonomiku a podnikání, momentálně studuje na jazykové škole. Do budoucna by se ráda věnovala pedagogice. Mezi její koníčky patří sport, háčkování, celkově tvoření je její vášeň. Ráda by tyto dvě věci spojila a vedla děti ke kreativitě a k rozvoji jejich fantazie.